KIT-Z25-UFE (CS-Z25UFEAW + CU-Z25UBEA)
Vloerconsole. Efficiënt comfort en schonere lucht het hele jaar door
Specificaties
Alles zien
Vloermodel met nanoe™ X - R32
2.5 kW
Koelcapaciteit (min) kW 0,85
Opgenomen vermogen verwarming (min) kW 0,24
COP (max) (1) W/W 3,70
COP (min) (1) W/W 3,54
Verwarmingscapaciteit (max) kW 5,00
Verwarmingscapaciteit (Min) kW 0,85
Opgenomen vermogen koeling (max) kW 0,90
Opgenomen vermogen koeling (min) kW 0,24
EER (max) (1) W/W 3,78
EER (min) (1) W/W 3,54
Koelcapaciteit (max) kW 3,40
Opgenomen vermogen verwarming (max) kW 1,35
Temperatuurbereik (verwarming - max) °C +24
Temperatuurbereik (verwarming - min) °C -15
Temperatuurbereik (koelen - max) °C +43
Hoogteverschil (in/uit) (6) m 15
Buitenmaten (diepte) (5) mm 289
Buitenmaten (breedte) (5) mm 780
Buitenmaten (hoogte) (5) mm 542
Geluidsdruk buiten (verwarming -Hi) (4) dB(A) 47
Buitenunit CU-Z25UBEA
nanoe X generator Mark 1
Buitenverbinding binnen- en buitenunit mm²
Aanbevolen zekering buiten A 16
Luchtstroom buiten (verwarmen) m³/min 27,2
Luchtstroom buiten (koelen) m³/min 28,7
Binnenunit CS-Z25UFEAW
Geluidsdruk binnen (verwarmen -Q-Lo) (4) dB(A) 19
Geluidsdruk binnen (verwarmen -Lo) (4) dB(A) 25
Geluidsdruk binnen (verwarmen -Hi) (4) dB(A) 38
Geluidsdruk binnen (koelen) dB(A) 20
Geluidsdruk binnen (koelen -Lo) (4) dB(A) 25
Volume voor vochtverwijdering L/h 1,5
Luchtstroom binnen (verwarmen) m³/min 9,9
Luchtstroom binnen (koelen) m³/min 9,6
Geluidsdruk binnen (koelen -Hi) (4) dB(A) 38
SCOP (2) 4,60 A++
Jaarlijks energieverbruik verwarming (3) kWh/a 822
Jaarlijks energieverbruik koeling (3) kWh/a 111,00
Opgenomen vermogen koeling (Nominaal) kW 0,52
Pdesign (koeling) kW 2,50
SEER (2) 7,90 A++
Netto buitengewicht kg 33
Geluidsdruk buiten (koelen -Hi) (4) dB(A) 46
Netto binnengewicht kg 13
Binnenmaten (hoogte) mm 600
Pdesign bij -10°C kW 2,70
Energiebron binnen V 230
Leidinglengte m 3 ~ 20
Koudemiddel (R32) / CO2 Eq. kg / T 0,88 / 0,594
Kit KIT-Z25-UFE
Hoeveelheid extra gas g/m 10
Leidinglengte voor extra gas m 7,5
Leidingdiameter (gas) Inch (mm) 3/8 (9,52)
Leidingdiameter (vloeistof) Inch (mm) 1/4 (6,35)
Binnenmaten (diepte) mm 207
Afmetingen binnen (breedte) mm 750
Verwarmingscapaciteit bij -7°C kW 2,88
EER (nominaal) (1) W/W 4,81
COP (nominaal) (1) W/W 4,47
Energiebron buiten V 230
Verwarmingscapaciteit (nominaal) kW 3,40
Koelcapaciteit (nominaal) kW 2,50
Temperatuurbereik (Koelen - Min) °C -10
Opgenomen vermogen verwarming (Nominaal) kW 0,76
(1) EER en COP berekening in overeenstemming met EN14511.
(2) Energielabel van A+++ tot D.
(3) Het jaarlijkse energieverbruik is berekend in overeenstemming met EU/626/2011.
(5) Voeg 70mm toe voor het leidingwerk.