KIT-Z42-CKE (CS-Z42CKEW + CU-Z42CKE)
Etherea met nanoe™ X technologie
Een slimme oplossing die uw woning schoon en comfortabel maakt.
Specificaties
Alles zien
Etherea met nanoe™ X puur mat-wit R32
4.2 kW
Koelcapaciteit (min) kW 0,85
Opgenomen vermogen verwarming (min) kW 0,19
COP (max) (1) W/W 3,66
COP (min) (1) W/W 4,21
Verwarmingscapaciteit (max) kW 6,80
Verwarmingscapaciteit (Min) kW 0,80
Opgenomen vermogen koeling (max) kW 1,57
Opgenomen vermogen koeling (min) kW 0,24
EER (max) (1) W/W 3,18
EER (min) (1) W/W 3,62
Koelcapaciteit (max) kW 5,00
Opgenomen vermogen verwarming (max) kW 1,86
Temperatuurbereik (verwarming - max) °C +24
Temperatuurbereik (verwarming - min) °C -20
Temperatuurbereik (koelen - max) °C +43
Hoogteverschil (in/uit) (6) m 15
Buitenmaten (diepte) (5) mm 289
Buitenmaten (breedte) (5) mm 780
Buitenmaten (hoogte) (5) mm 542
Geluidsdruk buiten (verwarming -Hi) (4) dB(A) 51
Buitenunit CU-Z42CKE
nanoe X generator Mark 3
Luchtstroom buiten (verwarmen) m³/min 30,9
Luchtstroom buiten (koelen) m³/min 29,8
Binnenunit CS-Z42CKEW
Geluidsdruk binnen (verwarmen -Q-Lo) (4) dB(A) 29
Geluidsdruk binnen (verwarmen -Lo) (4) dB(A) 35
Geluidsdruk binnen (verwarmen -Hi) (4) dB(A) 43
Geluidsdruk binnen (koelen) dB(A) 25
Geluidsdruk binnen (koelen -Lo) (4) dB(A) 31
Volume voor vochtverwijdering L/h 2,4
Luchtstroom binnen (verwarmen) m³/min 15,4
Luchtstroom binnen (koelen) m³/min 14,5
Binnenverbinding binnen- en buitenunit mm² 4 x 1,5
Geluidsdruk binnen (koelen -Hi) (4) dB(A) 43
SCOP (2) 4,30 A+
Jaarlijks energieverbruik verwarming (3) kWh/a 1 172
Jaarlijks energieverbruik koeling (3) kWh/a 207
Opgenomen vermogen koeling (Nominaal) kW 1,24
Pdesign (koeling) kW 4,2
SEER (2) 7,10 A++
Netto buitengewicht kg 31
Geluidsdruk buiten (koelen -Hi) (4) dB(A) 49
Netto binnengewicht kg 10
Binnenmaten (hoogte) mm 295
Pdesign bij -10°C kW 3,6
Energiebron binnen V 230
Leidinglengte m 3 ~ 15
Koudemiddel (R32) / CO2 Eq. kg / T 0,83 / 0,56
Kit KIT-Z42-CKE
Hoeveelheid extra gas g/m 10
Leidinglengte voor extra gas m 7,5
Leidingdiameter (gas) Inch (mm) 1/2 (12,70)
Leidingdiameter (vloeistof) Inch (mm) 1/4 (6,35)
Binnenmaten (diepte) mm 229
Afmetingen binnen (breedte) mm 870
Aanbevolen zekering binnen A 16
Verwarmingscapaciteit bij -7°C kW 4,11
EER (nominaal) (1) W/W 3,39
COP (nominaal) (1) W/W 3,73
Verwarmingscapaciteit (nominaal) kW 5,30
Koelcapaciteit (nominaal) kW 4,20
Temperatuurbereik (Koelen - Min) °C -10
Opgenomen vermogen verwarming (Nominaal) kW 1,42
1) EER en COP is berekend in overeenstemming met EN14511.
2) Energielabel A+++ tot D.
3) Het jaarlijkse energieverbruik is berekend in overeenstemming met EU/626/2011.
5) Voeg 70mm toe voor leidingpoort.