KIT-Z25-UD3 (CS-Z25UD3EAW + CU-Z25UBEA)
Low static pressure hide-away
Specificaties
Alles zien
Lage statische druk kanaalmodel - R32
2.5 kW
EER (max.) (1) W/W 3,76
Ingangsvermogen verwarming (min.) kW 0,23
COP (max) (1) W/W 3,68
COP (min) (1) W/W 3,70
Verwarmingscapaciteit (Max) kW 4,60
Verwarmingscapaciteit (Min) kW 0,85
Jaarlijks energieverbruik koeling (3) kWh/a 148,00
Ingangsvermogen koeling (max) kW 0,85
Ingangsvermogen koeling (min.) kW 0,24
Ingangsvermogen koeling (Nominaal) kW 0,58
Pdesign (koeling) kW 2,50
Ingangsvermogen verwarming (Max) kW 1,25
EER (min.) (1) W/W 3,54
Koelvermogen (max) kW 3,20
Koelvermogen (min.) kW 0,85
Werkbereik (Warmen - Max) °C +24
Werkbereik (Warmte - Min) °C -15
Werkbereik (koel - max) °C +43
Hoogteverschil (in/uit) (6) m 15
Buitenafmeting (Diepte) (5) mm 289
Buitenafmeting (breedte) (5) mm 780
Buitenaansluiting binnen/buiten mm² 4 x 1,5 ~ 2,5
Buiten aanbevolen zekering A 16
Externe statische druk (max) (7) Pa 45
Buitenluchtstroom (Warmte) m³/min 27,2
Buitenluchtstroom (Koel) m³/min 28,7
Buitenafmeting (Hoogte) (5) mm 542
Geluidsdruk binnen (Heat - Q-Lo) (4) dB(A) 24
Geluidsdruk binnen (Heat - Lo) (4) dB(A) 27
Geluidsdruk binnen (Heat - Hi) (4) dB(A) 35
Geluidsdruk binnen (Cool - Q-Lo) (4) dB(A) 24
Geluidsdruk binnen (Cool - Lo) (4) dB(A) 27
Volume vochtverwijdering L/h 1,5
Luchtstroom binnen (warmte) m³/min 10,5
Luchtstroom binnen (Koel) m³/min 10,5
Geluidsdruk binnen (koel - hoog) (4) dB(A) 33
Werkbereik (koel - min) °C -10
Ingangsvermogen verwarming (Nominaal) kW 0,80
Pdesign bij -10°C kW 2,60
SCOP (2) 4,20 A+
Jaarlijks energieverbruik verwarming (3) kWh/a 867
SEER (2) 5,90 A+
Nettogewicht buiten kg 33
Geluidsdruk buiten (koel - hoog) (4) dB(A) 46
Nettogewicht binnen kg 19
Binnenafmeting (Hoogte) mm 200
Koelvermogen (nominaal) kW 2,50
Stroombron binnen V 230
Lengtebereik pijpen m 3 ~ 20
Binnenafmeting (Diepte) mm 640
Geluidsdruk buiten (Heat - Hi) (4) dB(A) 47
Buitenunit CU-Z25UBEA
Binnenunit CS-Z25UD3EAW
Kit KIT-Z25-UD3
Extra hoeveelheid gas g/m 10
Lengte voorgeladen buis m 7,5
Leidingdiameter (Gas) Inch (mm) 3/8 (9,52)
Leidingdiameter (Vloeistof) Inch (mm) 1/4 (6,35)
Binnenafmeting (breedte) mm 750
Koelmiddel (R32) / CO2 Eq. kg / T 0,88 / 0,594
Verwarmingscapaciteit bij -7°C kW 2,60
EER (nominaal) (1) W/W 4,31
COP (nominaal) (1) W/W 4,00
Externe statische druk (min) (7) Pa 15
Krachtbron voor buiten V 230
Verwarmingscapaciteit (Nominaal) kW 3,20
(1) EER- en COP-berekening zijn gebaseerd op EN14511.
(2) Energielabel loopt van A+++ tot D.
(3) Het jaarlijkse energieverbruik wordt berekend in overeenstemming met EU/626/2011.
(5) Voeg 100 mm toe voor de binnenunit of70 mm voor de buitenunit voor de pijpleidingpoort toe.