KIT-Z35-CKE (CS-Z35CKEW + CU-Z35CKE)
Etherea met nanoe™ X-technologie
Ingebouwde nano-X-generator Mark 3
Een slimme oplossing om uw huis schoner, comfortabeler en gastvrij te houden
* Schaal A+++ tot D
Specificaties
Alles zien
Etherea met nanoe™ X mat wit R32
3.5 kW
EER (max.) (1) W/W 3,62
Ingangsvermogen verwarming (min.) kW 0,18
COP (max) (1) W/W 3,77
COP (min) (1) W/W 4,44
Verwarmingscapaciteit (Max) kW 5,50
Verwarmingscapaciteit (Min) kW 0,80
Jaarlijks energieverbruik koeling (3) kWh/a 129
Ingangsvermogen koeling (max) kW 1,16
Ingangsvermogen koeling (min.) kW 0,20
Ingangsvermogen koeling (Nominaal) kW 0,82
Pdesign (koeling) kW 3,5
Ingangsvermogen verwarming (Max) kW 1,46
EER (min.) (1) W/W 4,25
Koelvermogen (max) kW 4,20
Koelvermogen (min.) kW 0,85
Werkbereik (Warmen - Max) °C +24
Werkbereik (Warmte - Min) °C -20
Werkbereik (koel - max) °C +43
Hoogteverschil (in/uit) (6) m 15
Buitenafmeting (Diepte) (5) mm 289
Buitenafmeting (breedte) (5) mm 780
nanoe X-generator Mark 3
Buitenluchtstroom (Warmte) m³/min 29,8
Buitenluchtstroom (Koel) m³/min 29,8
Buitenafmeting (Hoogte) (5) mm 542
Geluidsdruk binnen (Heat - Q-Lo) (4) dB(A) 19
Geluidsdruk binnen (Heat - Lo) (4) dB(A) 33
Geluidsdruk binnen (Heat - Hi) (4) dB(A) 43
Geluidsdruk binnen (Cool - Q-Lo) (4) dB(A) 19
Geluidsdruk binnen (Cool - Lo) (4) dB(A) 28
Volume vochtverwijdering L/h 2
Luchtstroom binnen (warmte) m³/min 14,4
Luchtstroom binnen (Koel) m³/min 12,7
Aansluiting binnen/buiten mm² 4 x 1,5
Geluidsdruk binnen (koel - hoog) (4) dB(A) 42
Werkbereik (koel - min) °C -10
Ingangsvermogen verwarming (Nominaal) kW 0,88
Pdesign bij -10°C kW 2,9
SCOP (2) 5,20 A+++
Jaarlijks energieverbruik verwarming (3) kWh/a 781
SEER (2) 9,50 A+++
Nettogewicht buiten kg 31
Geluidsdruk buiten (koel - hoog) (4) dB(A) 48
Nettogewicht binnen kg 11
Binnenafmeting (Hoogte) mm 295
Koelvermogen (nominaal) kW 3,50
Stroombron binnen V 230
Lengtebereik pijpen m 3 ~ 15
Binnenafmeting (Diepte) mm 229
Geluidsdruk buiten (Heat - Hi) (4) dB(A) 50
Buitenunit CU-Z35CKE
Binnenunit CS-Z35CKEW
Kit KIT-Z35-CKE
Extra hoeveelheid gas g/m 10
Lengte voorgeladen buis m 7,5
Leidingdiameter (Gas) Inch (mm) 3/8 (9,52)
Leidingdiameter (Vloeistof) Inch (mm) 1/4 (6,35)
Aanbevolen zekering binnen A 16
Binnenafmeting (breedte) mm 870
Koelmiddel (R32) / CO2 Eq. kg / T 0,81 / 0,55
Verwarmingscapaciteit bij -7°C kW 3,2
EER (nominaal) (1) W/W 4,27
COP (nominaal) (1) W/W 4,55
Verwarmingscapaciteit (Nominaal) kW 4,00
(1) EER- en COP-berekening zijn gebaseerd op EN14511.
(2) Energielabel loopt van A+++ tot D.
(3) Het jaarlijkse energieverbruik wordt berekend in overeenstemming met EU/626/2011.
(5) Voeg een neus van 70 mm voor de pijppoort toe.