KIT-Z35-UFE (CS-Z35UFEAW + CU-Z35UBEA)
Podlahová konzole. Účinné pohodlí a čistší vzduch po celý rok
Technické údaje
Zobrazit vše
Parapetní jednotka měniče+ • Chladivo R32
3.5 kW
Chladící výkon (Min.) kW 0,85
Input power heating (Min) kW 0,24
COP (Max) (1) W/W 3,43
COP (Min) (1) W/W 3,54
Topný výkon (Max) kW 6,00
Topný výkon (Min) kW 0,85
Input power cooling (Max) kW 1,02
Input power cooling (Min) kW 0,24
EER (Max) (1) W/W 3,73
EER (Min) (1) W/W 3,54
Chladící výkon (Max.) kW 3,80
Input power heating (Max) kW 1,75
Provozní rozsah (topení – max.) °C +24
Provozní rozsah (topení – min.) °C -15
Provozní rozsah (chlazení – max.) °C +43
Elevation difference (in/out) (6) m 15
Rozměry venkovní jednotky (Hloubka) (5) mm 299
Outdoor dimension (Width) (5) mm 824
Outdoor dimension (Height) (5) mm 619
Akustický tlak venkovní jednotky (Topení - Vys.) (4) dB(A) 48
Venkovní jednotka CU-Z35UBEA
nanoe X Generator Mark 1
Outdoor connection indoor / outdoor mm²
Outdoor recommended fuse A 16
Outdoor air flow (Heat) m³/min 33,5
Outdoor air flow (Cool) m³/min 34,3
Vnitřní jednotka CS-Z35UFEAW
Indoor sound pressure (Heat -Q-Lo) (4) dB(A) 19
Indoor sound pressure (Heat -Lo) (4) dB(A) 26
Indoor sound pressure (Heat -Hi) (4) dB(A) 39
Indoor sound pressure (Cool -Q-Lo) (4) dB(A) 20
Indoor sound pressure (Cool -Lo) (4) dB(A) 26
Moisture removal volume L/h 2,0
Indoor air flow (Heat) m³/min 10,1
Indoor air flow (Cool) m³/min 9,9
Indoor sound pressure (Cool -Hi) (4) dB(A) 39
SCOP (2) 4,60 A++
Annual energy consumption heating (3) kWh/a 974
Annual energy consumption cooling (3) kWh/a 151,00
Input power cooling (Nominal) kW 0,86
Pdesign (cooling) kW 3,50
SEER (2) 8,10 A++
Váha venkovní jednotky kg 35
Akustický tlak venkovní jednotky (Chlazeni - Vys.) (4) dB(A) 48
Váha vnitřní jednotky kg 13
Rozměry vnitřní jednotky (Výška) mm 600
Pdesign at -10°C kW 3,20
Indoor power source V 230
Rozsah délky potrubí m 3 ~ 20
Chladivo (R32)/ CO2 Eq. kg / T 0,93 / 0,628
Sada KIT-Z35-UFE
Dodatečná náplň chladiva g/m 10
Délka potrubí pro dodatečnou náplň chladiva m 7,5
Průměr chladivového potrubí (plyn) Inch (mm) 3/8 (9,52)
Průměr chladivového potrubí (kapalina) Inch (mm) 1/4 (6,35)
Rozměry vnitřní jednotky (Hloubka) mm 207
Rozměry vnitřní jednotky (Šířka) mm 750
Topný výkon v -7°C kW 3,37