CS-TZ20CKEW
Väggmonterad TZ superkompakt
- Kompakt och elegant design med endast 779 mm bredd (1 102 mm för 6,0 och 7,1 kW)
- Inbyggd Wi-Fi för omedelbar anslutning via Panasonic Comfort Cloud App
- Kompatibel med Google Assistant och Amazon Alexa
- Snygg fjärrkontroll från Sky
- Renare luft med PM2,5-filter
- Supertyst! Endast 20dB(A)
- Flygningar för att styra luftdragsriktningen
- Höga energibesparingar
Hantera dina Panasonic-lösningar när som helst, var som helst
Specifikationer
| Gratis Multi - TZ superkompakt | |||
|---|---|---|---|
| 2.0 kW | |||